• 7/24 Çağrı Destek
    444 29 47

Ankastre Servisi

Ankastre Servisi

Ankastre Servisi hızlı, garantili ve resmi olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Cihazınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı ürününüzün onarım aşamasını başlatabilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimiz; cihazın kontrolünü gerçekleştirmek için adresinize ulaşmaktadır. Ankastre Servis merkezi ürünün durumunu sorguladıktan sonra en yakın servis noktasına yönlendirerek gerekli kontrolleri burada gerçekleştirmektedir.

Ankastre Teknik Servisi İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında hizmet sunmaktadır. Garantili Servis olarak ürünün onarım veya bakım durumu gerçekleştiği durumlarda +1 yıl garanti süresi sunmaktadır. Ürünün onarım durumu hakkında bilgi sahip olmak için 444 29 47 numaralı çağrı destek hattına ulaşarak ürünün onarım aşaması hakkında takip gerçekleştirebilirsiniz.

Ankastre Teknik Servis

Ankastre Servis cihazınızı hızlı ve ivedi biçimde onarmaktadır. Herhangi arıza durumunda mutlaka tarafımıza ulaşarak destek ekibimizle görüşebilirsiniz. Alanında uzman sertifikalı Ankastre Teknik Servis personellerimizden haftanın yedi günü çağrı merkezimiz üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ankastre Çağrı Merkezi

Ankastre Servisi; aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir. Cihazın garanti durumunu sorgulamak, servis kaydı oluşturmak ve benzer işlemler yapmak için Ankastre Servisi Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek cihaz ile ilgili işlemlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında bulunan mobil ekiplerimiz aracılığıyla Ankastre Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Ankastre Servisi onarım sonrası ürüne 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktadır. Garantili servis imkanından yararlanmak için 444 29 47 numaralı çağrı destek hattımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım