• 7/24 Çağrı Destek
    444 29 47

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Servisi hızlı, garantili ve resmi olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Cihazınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı ürününüzün onarım aşamasını başlatabilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimiz; cihazın kontrolünü gerçekleştirmek için adresinize ulaşmaktadır. Klima Servis merkezi ürünün durumunu sorguladıktan sonra en yakın servis noktasına yönlendirerek gerekli kontrolleri burada gerçekleştirmektedir.

Klima Teknik Servisi İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında hizmet sunmaktadır. Garantili Servis olarak ürünün onarım veya bakım durumu gerçekleştiği durumlarda +1 yıl garanti süresi sunmaktadır. Ürünün onarım durumu hakkında bilgi sahip olmak için 444 29 47 numaralı çağrı destek hattına ulaşarak ürünün onarım aşaması hakkında takip gerçekleştirebilirsiniz.

Klima Teknik Servis

Klima Servis cihazınızı hızlı ve ivedi biçimde onarmaktadır. Herhangi arıza durumunda mutlaka tarafımıza ulaşarak destek ekibimizle görüşebilirsiniz. Alanında uzman sertifikalı Klima Teknik Servis personellerimizden haftanın yedi günü çağrı merkezimiz üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Klima Çağrı Merkezi

Klima Servisi; aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir. Cihazın garanti durumunu sorgulamak, servis kaydı oluşturmak ve benzer işlemler yapmak için Klima Servisi Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek cihaz ile ilgili işlemlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında bulunan mobil ekiplerimiz aracılığıyla Klima Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Klima Servisi onarım sonrası ürüne 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktadır. Garantili servis imkanından yararlanmak için 444 29 47 numaralı çağrı destek hattımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Hemen Arayın 444 29 47